Tomtom Flats’te tarihe komşu olun, ayrıcalıkları yaşayın!
Tomtom’un yeni sakini Tomtom Flats sizi yeni yaşamınıza davet ediyor...
 
Pera’dan Galata’ya, Galata'dan Boğaz’a…
 
1800’lerin Beyoğlu’nda Fransız Sefarethanesine bağlı olarak “Soeurs Garde-Malades” yani hastabakıcı rahibelerin ikamet ettiği manastırın birer bileşeni olan 3 bina, şimdi Tomtom Flats olarak kentin tarihi dokusunda yerini yeniden alıyor…
 
Tomtom Flats; Tomtom Kaptan Sokak’ta konsolosluklar, seçkin okullar, sanat galerileri ve şık kafeler ile çevrili olmasının yanı sıra, tarihini de bozulmadan sergileyebilen ender konumlardan. Tomtom Flats, Pera, Karaköy, Eminönü, Boğaz ve Galata’ya yakınlığıyla da İstanbul’da geçen her anı eşsiz kılacak.
 
Tomtom Flats’te büyüklükleri 64m2 ile 224m2 arasında değişen, 2+1 ve 1+1, 20 farklı daire seçeneğinin tümünde birçok ayrıcalık sizi bekliyor.
  • 7/24 Kameralı Güvenlik Hizmeti
  • 7/24 Concierge Hizmeti
  • Fitness Center Alanı
  • Her Daireye Özel Depo Alanı
  • Özel Toplantılar, Sunumlar ve Sinema Keyfi için Çok Amaçlı Salon
  • Bahçe Düzenlemesi ve Oturma Alanları ile Tasarlanan Keyifli bir İç Avlu
  • Merkezi Yerden Isıtma Sistemi
  • Merkezi Soğutma Sistemi
 
Beyoğlu’nun nadir ahşap binalarından birini barındıran Tomtom Flats, asıl tarihine ve bölgenin mimarisine sadık kalınarak inşa edildi. Cumbasından, iç avlusuna, pasalı tavanlarından, trabzanlı merdivenlerine dönemsel mimari ögelerle donatıldı. Günümüzün modern gereksinimlerine dair pratik çözüm ve seçkin malzemelerin estetik birleşimi, Tomtom Flats’in özünü oluşturdu.
 
Tomtom Flats’in tarihi ahşap yapısı ve bitişiğindeki kagir yapılar, özel bir atmosferde olduğunuzu her an hissettiriyor. Tomtom Flats, konsoloslukların olduğu özel bir bölgede konumlanmasıyla, güvenli, modern ve birbirinden keyifli ayrıcalıklar sunuyor.
 
Pencereleri göz kamaştıran bir tarihe açılan Tomtom Flats’in iç mekanlarında da muhteşem bir özen var. Yüksek ve kalın duvarları, geleneksel tavan kaplamaları, ahşap doğramaları ve mekanlara hakim olan modern iç mimari çizgileriyle zarafeti yansıtan Tomtom Flats’in her bir eşsiz dairesi sizi bekliyor.
 

Detaylı bilgi için hemen arayın:

Tel : +90.212.229 18 88
GSM: +90.533.553 15 41
GSM: +90.552.331 18 88

 

© 2013 Holl Gayrimenkul Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır. Kopyalama yapılamaz !
English
Facebook Twitter Boğaz Haritası
İletişim
Basında Biz
Ana Sayfa
Öne Çıkan Portföyler
Projeler
Biz Kimiz
Hizmetlerimiz
Ekibimiz
Emlak Sözlüğü